خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





قهرمان لیگ نوجوانان و جوانان-بزرگسالان استان قم مشخص شدند





    تیم بنیاد حضرت مهدی (عج) افق طلائی در لیگ نوجوانان و ماشین های اداری میثم در لیگ جوانان-بزرگسالان بر سکوی نخست ایستادند.

    به گزارش روابط عمومی فدراسيون تكواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم، با برگزاری دیدارهای هفته چهارم و پنجم از مرحله برگشت از دوازدهمین دوره لیگ نوجوانان (جام آینده سازان تکواندو) و هفته دوم و سوم از مرحله برگشت از دوازدهمین دوره لیگ جوانان-بزرگسالان (جام معصومیه) ٬ تیم بنیاد حضرت مهدی (عج) افق طلایی در رده سنی نوجوانان و تیم ماشین های اداری میثم در رده سنی جوانان-بزرگسالان بر سکوی نخست ایستادند.

    در پايان اين دوره از مسابقات و در رده سنی نوجوانان تیم بنیاد حضرت مهدی (عج) افق طلائی با شایستگی و با کسب (24 امتیاز) بر سکوی قهرمانی تکیه زد و تیم آرتا دماگستر با كسب (15 امتياز) نايب قهرمان شد، باشگاه رزمی پارس نیز با (12 امتياز) بر سكوي سوم ايستاد و تیم باشگاه آتلیه طهران و مدرسه تکواندو سام چهارم و پنجم شدند.

    در رده سنی جوانان-بزرگسالان تیم ماشین های اداری میثم با کسب (18 امتیاز) قهرمان شد و تیم آتلیه طهران با (9 امتیاز) و با تفاضل (9+) نائب قهرمان شد و باشگاه آریا با (9 امتیاز) و تفاضل (6+) بر سکوی سوم ایستاد و مدرسه تکواندو سام چهارم شد.

    بر همین اساس و با توجه به اینکه لیگ تکواندو استان قم در رده سنی خردسالان و نونهالان با پیگیری ادامه پیکارها جمعه (21 اسفندماه) به اتمام خواهد رسید٬ هفته دوم و سوم از مرحله برگشت از اولین دوره لیگ خردسالان (جام غنچه های تکواندو) و هفته پنجم از دوازدهمین دوره لیگ نونهالان (جام شکوفه های تکواندو) یادواره شهدای مدافع حرم٬ به میزبانی خانه تکواندو شهیدان برجعلی زاده استان قم برگزار و تا حدودی تکلیف تیم های برتر مشخص شد.

    نتایج دیدارهای این هفته بدین شرح است:

    * رده سني خردسالان جام غنچه های تکواندو

    هفته دوم (مرحله برگشت):

    مدرسه تکواندو قره داغ 8 - آتلیه طهران 4
    فروشگاه رزمی تائو 12 - مدرسه تکواندو سام صفر
    مجتمع ورزشی نور (استراحت)

    هفته سوم (مرحله برگشت):

    مدرسه تکواندو قره داغ 10 - مجتمع ورزشی نور 2
    آتليه طهران 12 - مدرسه تکواندو سام صفر
    فروشگاه رزمی تائو (استراحت)

    *** برترین‌ها

    بهترین داور: سید نقی حسینی
    بهترین بازیکن: محمد حسن عباسی پور از تیم مدرسه تکواندو قره داغ
    بهترین مربی: بلال سلیمانی از تیم مدرسه تکواندو قره داغ
    بهترین سرپرست: محمدعلی سلیمانی از تیم مدرسه تکواندو قره داغ


    * رده سني نونهالان جام شکوفه هاي تکواندو

    هفته پنجم:

    آتليه طهران 8 - باشگاه شهيد خبير 4
    مجتمع ورزشی نور 6 - باشگاه آريا 5
    مدرسه تکواندو بلال 9 - کانون سلمان 3
    باشگاه رزمی پارس 11 - مدرسه تکواندو سام صفر

    ***برترین‌ها

    بهترین داور: سید نقی حسینی
    بهترین بازیکن: محمد مهدی رشیدی از تیم آتلیه طهران
    بهترین مربی: بلال سلیمانی از تیم مدرسه تکواندو بلال
    بهترین سرپرست: رسول قلیزاده از تیم آتلیه طهران



    سایت رسمی باشگاه بلال
    این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
    منبع
    برچسب ها : تکواندو ,مدرسه ,باشگاه ,هفته ,برگشت ,آتلیه ,مدرسه تکواندو ,مرحله برگشت ,جوانان بزرگسالان ,بنیاد حضرت ,آتلیه طهران ,برگشت مدرسه تکواندو ,مرحله برگشت مدرسه ,
    قهرمان لیگ نوجوانان و جوانان-بزرگسالان استان قم مشخص شدند

تبلیغات


    محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر